BJELIN-i WOODURA ® INNOVAATILISED PUITPÕRANDAD

Kõvendatud tammepuidust parketilauad on erakordselt laiad tuues esile kauni loodusliku välimuse. Õlivahatatud pinnaga lauad on kahes laiuses - 223 mm ja 283 mm. Toodetud Rootsis.
Laudade mõõtmed:
Eriti laiad    - 283 x 2379 x 11 mm
Laiad        - 223 x 2379 x 11 mm

PÕRANDALAUAD LAIUSEGA  28,3 CM    / õlivahatatud
  
PÕRANDALAUAD LAIUSEGA 22,3 CM    /  õlivahatatud

PÕRANDALAUAD LAIUSEGA 21 CM    / matt lakk

PÕRANDALAUAD LAIUSEGA   26 CM    / matt lakk

Vastupidavus ja kõvadus

N
aturaalsed parketilauad on äärmiselt vastupidavad tikk- kontsadega kingadele või laste ja lemmikloomade poolt tekitatud kahjustustele. Kõvendatud parketipind peab vastu raskete esemete kukkumisele ning tugevatele löökidele. Te ei pea enam muretsema muljumisjälgede ega kriimustuste pärast. Eelnevalt harjatud parketipind viimistletakse tehases kas õlivahade või mati lakiga muutes lauad niiskuskindlamaks ning plekkide suhtes vastupidavamaks. 

Paigaldus

Kõvendatud põrandalauad sobivad tänu oma tihedusele suurepäraselt põrandaküttega. Parimaks paigaldusviisiks on ujuvpaigaldus.    5G- liimivaba lukusüsteem on parim turul saadaolevast ning tagab laudade kiire ja ülitäpse ning probleemidevaba paigalduse. Soovi korral saab laudu ka aluspinna külge kinni liimida.

Patenteeritud tehnoloogia abil muudetakse tammepuidust parketilauad eriti vastupidavaks. Kasutatav tehnoloogia muudab parketi pinna peaaegu 3 korda kõvemaks ning vastupidavamaks võrreldes traditsiooniliste puitpõrandatega. Parketilaua pinnale annab tugevuse spetsiaalne pulbrisegu, millega kaetakse niiskuskindel vahekiht, millele pressitakse peale naturaalsest tammest pinnakiht. Kasutatav pulber täidab puidu poorid muutes selle eriti vastupidavaks, samas säilitades ehtsa puidu kauni välimuse.

Tamme valikud

Tamm Select - rahuliku üldmulje, ühtlase tooni ja väheste oksakohtadega. Muudab põranda ühtlaseks ja puhtaks.
Tamm Rustik - kirju, suurte toonierinevuste ja oksakohtadega, mis rõhutavad puidu looduslikke omadusi. Seda tüüpi põrandakate aitab ruumis luua suvemaja või vintage stiili.
Tamm Antik - kõige kirjum, suurte lõhede ja oksakohtadega. Tamme pealmise kihi pragusid töödeldakse puidutäidisega mis annab ruumile erakordse võlu.
Pinnaviimistlus
Laudade pind on kergelt harjatud, neljast küljest faasitud ning viimistletud kas neutraalse või toonitud UV-õlivahaga. Eriviimistlusena on osadel toodetel ristised saejäljed (cross cut).
Tamm JONSTORP
neutraalne õlivaha
Tamm SVANSHALL
hele õlivaha
Tamm TOREKOV
valge õlivaha
Tamm FLENINGE
hall õlivaha
Tamm ARILD
rooste/hall õlivaha
Tamm INGELSTA
pruun õlivaha
Tamm LOMMA
must õlivaha, cross cut

Tutvu valikuga ka 
SIIT