AU-FLOOR OÜ on perefirma, meie kirg on põrandad! Enam kui 20 aastat töökogemusi on kindel kapital, mis on tulnud läbi orienteerituse klientidele. Me aitame teha kauakestvaid valikuid! Pakume innovaatilisi uuendusi põrandamaailmast, esindades mitmeid tuntuid kaubamärke kogu Baltikumis. 
 Väikeettevõtjana pühendume täislahenduste pakkumisele, planeerides põrandate funktsionaalsust teame soovitada, tellida, paigaldada ja hooldada. Nõustame nii erakliente kui sisekujundajaid.
...ja neile, kel neli jalga maas :) , on meil tootevalikus komposiitkeraamilised plaadid: põrandamaailma uuendus, mida lihtne hooldada, ei libise ja mis on jala all sama soe kui puit! Uuri lisa SIIT 

Parimat põrandakatte valikut aitavad teha
Aivar Unga      
Aivar@aufloor.ee            
+372 506 3550
Piia Unga
Piia@aufloor.ee
+372 5635 0002

AU-FLOOR OÜ

info@aufloor.ee
tel: +372 5063550

reg nr: 14388798
VAT : EE102073870
Kontor-salong Laki 3a, Tallinn 1062
Avatud E-R 9-17

Email again:

PÕRANDAD

Oma tootevalikut tehes oleme lähtunud põhimõttest, et saaksime pakkuda võimalikult laia valikut kvaliteetseid ja eripäraseid põrandakattelahendusi, millega turul eristuda. Innovaatilised kõvendatud tammeplangud, eluaegse garantiiga laminaatpõrandad ja kootud vinüülplaadid on vaid osa meie poolt pakutavast.  

FASSAADID

Fassaadide paigaldus ei pea olema keeruline ega aeganõudev. Tehases valmis värvitud pinnaga fassaadilaudade Canexel ja hobiehituseks mõeldud fassaadiplaatidega Strongcore saate maja või kuuri fassaadi muuta kauniks lausa tundidega. Paigaldus on kiire ja lihtne ning ei nõua eritööriistu.

PAIGALDUS

Kuigi meie pakutavate põrandakatete paigaldamisega saaks kindlasti hakkama iga kuldsete kätega töömees või -naine, on sageli siiski mõttekam usaldada see töö oma ala proffidele. Teeme koostööd firmadega, keda usaldame ning kelle tööde kvaliteedis võime kindlad olla.